Poznaj naszych prawników

Martin Kaczor prawnik chicago

Martin Kaczor

Adwokat

Adwokat Martin Kaczor jest wspólnikiem Kancelarii KS Law Group, LLC. Martin jest absolwentem wydziału Nauk Politycznych i Języka Angielskiego Uniwersytetu Illinois w Chicago. Tytuł adwokata uzyskał w John Marshall Law School. Martin współpracuje z szeroką gamą klientów poszukujących doświadczonego i profesjonalnego przedstawiciela prawnego i radcy w przystępnej cenie.

Arthur Szczypta prawnik chicago

Arthur Szczypta

Adwokat

Adwokat Arthur Szczypta jest wspólnikiem kancelarii KS Law Group, LLC. Artur ukończył studia licencjackie w Bachelors of Science in Commerce na Uniwesytecie DePaul. Tytuł adwokata zdobył w John Marshall Law School. Arthur współpracuje z szeroką gamą klientów biznesowych oraz tych związanych z branżą transportową poszukających doświadczonego i profesjonalnego przedstawiciela prawnego.

marc stookal adwokat chicago

Marc Stookal

Of Counsel

Marc B. Stookal jest adwokatem z ponad 30-letnim doświadczeniem w sprawach związanych z odszkodowaniami pracowniczymi  i szkodami osobowymi w stanie Illinois. Jest absolwentem Uniwersytetu DePaul gdzie otrzymał tytuł Doktora Prawa oraz Uniwesytetu Illinois. W trakcie studiów prawniczych został ogłoszony członkiem DePaul Law Review.

Paul Fina prawnik chicago

Paul Fina

Of Counsel

Uznany w TOP 1% Prawników przez Trial Lawyers Board of Regents, Paul Fina reprezentuje osoby, które zostały ranne w wypadku samochodowym, poszkodowane w związku z błędem w sztuce lekarskiej, poszkodowane w wypadkach przy pracy lub przez wadliwe produkty, urządzenie lub maszynę  oraz poprzez zaniedbanie w utrzymaniu nieruchomości.

GOYK7190R1a-cr-1

Joseph Hughes

Asystent

Joseph Hughes zdobył stopień „Associates”  w trakcie pracy jako asystent w The Paralegal Institute w Phoenix w Arizonie w roku 1993. Pan Hughes ma 25-letnie doświadczenie jako asystent wspomagający licznych prawników reprezentujących klientów w sporach i sprawach biznesowych. Ponadto posiada ponad 8-letnie doświadczenie w branży transportowej. Pan Hughes jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Adwokatów Stanu Illinois.

GOYK7190R1a-cr-1

Angelika Kukula

Asystent

Angelika jest pracownikiem KS Law Group LLC od lipca 2015. Ukończyła Elgin Community College na wydziale Studiów „Paralegal”. Angelika pomaga zarówno Panu Kaczor i Panu Szczypta w przygotowywaniu dokumentów prawnych, badań i w komunikacji z klientami i urzędnikami.

Call US!